İlk Kripto Para Kart Oyunu : Crypto Tycoon

Crypto Tycoon, kripto para meraklıları ve hatta daha önce hiç kripto para kullanmamış olanlar tarafından tercih edilmeyi umduğu tematik bir kripto para kartı oyunudur. Oyunun web sitesi Crypto Tycoon’un Texas Hold’em ve diğer popüler kart oyunları gibi oynanacağını umuyor.

Oyun yaklaşık 10-15 dakika sürüyor, 108 kartı var ve yayıncı şöyle diyor: “Herkes iyi bir strateji ile kazanabilir.” Digital Trends yazarı Simon Chandler, “Crypto Tycoon: Texas Hold‘ Em ve Monopoly meraklı bir bitcoin çocuğu ”diyor.

Crypto Tycoon Nasıl Oynanır ?

Crypto Tycoon üreticileri bunun ilk fiziksel kripto para kart oyunu olduğunu söylüyor. Chandler, oyunu hiç bitcoin satın almayan ve ilk turdan itibaren oyunda usta olan insanlarla test ettiğini not ediyor. Amacı, esasen kripto para kartlarını ve hatta tüm eylem setlerini kazanmak veya düşman ticaret kartlarından gelen saldırılara karşı korumak için bir dizi üç kripto para birimini tamamlamak için kullanılabilen ticaret kartlarına odaklanmaktır.

Oyun Houston, ABD’de bulunan Cypherpunk adlı bir şirket tarafından geliştirildi ve neredeyse her yerde satın alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz bir dizi profesyonel seviye fiziksel kart oyunudur. Oyun çok sayıda kripto para birimi terminolojisi ve küçük şeyler içeriyor, yaratıcılar bunun “eğitici” olduğunu söylüyor. Heyecan verici bir bağımlılık yapıcı bir oyun olmanın yanı sıra, öğrenmesi de kolaydır. Oyuncuların kripto para uzmanları veya hatta kullanıcılar olması gerekmez. Oyunu oynadıktan sonra oyuncular, yakın zamanda bulunan bilgilerle donatılmış gerçek kripto paraları satın almaya veya toplamaya ikna etme fırsatına sahip olacaklar.

Kripto para endüstrisinin büyümesi, blok zincir oyunlarının sayısındaki artış ve kripto para biriminin iyileştirilmesiyle, bir kripto para birimi tarzı oyun sadece zaman meselesi haline geldi. Kripto para birimi ve blockchain geliştiricileri, dijital varlıkların kullanımını ve teknoloji kullanımını hızlandırabilecek oyunlara giderek daha fazla odaklanıyor. Oyun yayıncıları, oyunlarda para kazanmak, oyun ekonomisinde, oyun varlıklarında ve öğelerinde gerçek avantajlar sunmak için tasarımlarında blockchain ve kripto para birimlerini kullanma olasılığını araştırıyor.

Crypto Tycoon Oyununda Kart Türleri

Crypto Tycoon’un amacı üç farklı kripto para seti oluşturmaktır (bir “portföy”). Oyunculara üç tür kart sunulur: kripto kartları, nakit ve ticaret kartları.

Kartvizitler, Topluluk Sandıkları veya Şans kartlarıyla çalıştıkları ve oyuncuların oyunun seyrini değiştirebilecek çeşitli eylemler gerçekleştirmelerine izin verdiği için oyunun eyleminin çoğunun bulunduğu yerdir. Üç kripto para birimi portföyünü doldurmayı çok zorlaştıran şey budur, çünkü kripto para birimlerine elinizi alacak kadar kolay olsa da, bazı kartvizitler bireysel kripto para kartlarını veya hatta diğer oyuncuların doldurduğu portföyleri çalmak için kullanılabilir.

Başka bir Nakit Kart, temel olarak, yeterli Nakit Kart yatırırsanız, bu Kartların kullanılmasıyla ticari kartın ödediği ücretleri ödeyebilirsiniz. Aksi takdirde, farklı miktarlarda paraya eşit bir kripto kartı (veya iki) ile ödeme yapmanız gerekecektir.

Birlikte ele alındığında, üç tür kart Crypto Tycoon‘un aldatıcı bir stratejik ve şaşırtıcı derecede derin bir oyun olduğu anlamına gelir. Örneğin, kripto kartlar yerine nakit kartların ne zaman kapatılacağını bilmek genellikle kar ve zarar arasındaki fark anlamına gelebilir. Benzer şekilde, yedi veya daha az kartınız varsa, daha sonra çalınabilecek olan Kripto kartlarını koymak zorunda kalmamak için sıranızı atlayabilirsiniz.

Önümüzdeki dönemlerde popüler olabilecek bir kripto para birimi kart oyunu olan Crypto Tycoon, yeni bir yüzyıl kart oyunu olabilir. Online bahis sitelerinde yeni gelişmeler bile görebiliriz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.